GPS laikrodukai vaikams

GPS laikrodukai vaikams


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

GPS laikrodis vaikams T12

GPS LAIKRODUKAS VAIKAMS T12 (RAUSVAS)Tai profesionalus sertifikuotas laikrodukas, sukurtas ir pritaikytas specialiai vaikams. Nedidelis ir patogus, atsparus vandeniui.Specialios programėlės pagalba savo mobiliajame įrenginyje galėsite matyti kur konkrečiu momentu yra Jūsų vaikas, peržiūrėti jo aplankytų vietų istoriją, paskambinti jam, palikti balso žinutę, o taip pat pasiklausyti kas vyksta jo aplinkoje. Jame yra integruotas SOS mygtukas, taip pat žingsniamatis. Galima Android arba iOs programė..

149.00 € 129.00 € Be mokesčių: 106.61 €

GPS laikrodis vaikams T10

GPS LAIKRODUKAS VAIKAMS T10 Tai nedidelis, stilingas, dailaus dizaino laikrodukas, pritaikytas vaikams. Pagrindinės funkcijos: Vietos nustatymas: pagal GPS, LBS ir Wifi Vietos nustatymo tikslumas: GPS WiFi – iki 50 metrų, LBS – iki 500 metrų Pavojaus mygtukas: iškilus pavojui vaikas gali juo pasinaudoti, renkami trys numeriai iš eilės Nuotolinis stebėjimas: tėvai turi galimybę žinoti kur šiuo metu yra vaikas Išmanusis energijos taupymas: galimas energijos taupymo rėžimas Ži..

54.00 € Be mokesčių: 44.63 €

GPS laikrodis vaikams T11 liečiamu ekranu (mėlynas)

GPS LAIKRODUKAS VAIKAMS T11 Tai stačiakampio formos laikrodukas  vaikams  su spalvotu liečiamu ekranu. Pagrindinės funkcijos: Vietos nustatymas: pagal GPS , Wi-Fi ir LBS. Vietos nustatymo tikslumas: GPS WiFi – iki 50 metrų, LBS – iki 500 metrų Pavojaus mygtukas: iškilus pavojui vaikas gali juo pasinaudoti, renkami trys numeriai iš eilės Nuotolinis stebėjimas: tėvai turi galimybę žinoti kur šiuo metu yra vaikas Išmanusis energijos taupymas: galimas energijos taupymo r..

85.00 € 79.00 € Be mokesčių: 65.29 €

Loading...