GPS įrangos transportui priedai

GPS įrangos transportui priedai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Daviklis motociklų apsaugai

Signalizacija motociklamsTai vienas iš geriausių sprendimų apsaugant motociklą ar kitą stacionarų prietaisą. Prijungus šį įrenginį prie GPS telemetrinio įrenginio ir Telegps serverio,  motociklą pajudinus iš stovėjimo į bet kokią kitą poziciją arba pradedant tempti, automatiškai vartotojas gauna pranešimą apie įvykį el.paštu arba/ir sms žinute.Įrenginys atsparus vandeniui, vibracijai. Gali būti naudojamas ir kitiems objektams, kurie neturi būti judinami. Techniniai duomenys: Suveikimo..

29.00 € Be mokesčių: 23.97 €

Kuro bako kamštis kuro apsaugai

Kuro bako kamštis kuro apsaugai Tai kuro bako kamštis, kurio dėka galima kontroliuoti transporto priemonės bako atidarymus serveryje, matyti apie tai įvairias ataskaitas bei gauti pranešimus el.paštu. Šis kamštis yra rakinamas. Jis veikia RFID pagrindu. Tinka daugeliui vilkikų, sunkvežimių, žemės ūkio technikai. Galimybė rinktis kamštį su tinkleliu, apsaugančiu nuo žarnos įvedimo į baką. Tai net tik puiki apsauga nuo kuro vagystės, bet ir savų darbuotojų kontrolė.Integruojamas kart..

242.00 € Be mokesčių: 200.00 €

Mikrofonas transportoo priemonei

Mikrofonas, skirtas pasiklausymui, kas vyksta transporto priemonėje. Suderinamas su terminalais M508N, M518N ir M528N...

16.00 € Be mokesčių: 13.22 €

Rėlė degimo nutraukimui

Rėlė, skirta nuotoliniam transporto priemonės variklio degimo nutraukimui.Suderinama su M508N, 518N ir 528N...

1.00 € Be mokesčių: 0.83 €

SOS mygtukas

SOS/panikos mygtukas, skirtas pagalbos iškvietimui.Suderinamas su M508N, M518N ir M528N...

1.50 € Be mokesčių: 1.24 €

Spalvoto vaizdo kamera diena/naktis

Papildomai montuojama, norint gauti nuotrauka iš transporto priemonės realiuoju laiku per GPRS. Nuotraukos išsaugomos "TeleTrack" serverio archyve, su laiku, data ir koordinatėmis. ..

45.00 € Be mokesčių: 37.19 €

Ultragarsinis kuro matuoklis

Ultragarso pagrindu veikiantis kuro matuoklis. Padidinto tikslumo, nereikalaujantis prisijungimo prie esančių laidų. Klijuojamas ant kuro bako apačios.Komplekte - matuoklis su kabeliu ir kontrolinis blokelis...

215.00 € Be mokesčių: 177.69 €

Medium saugiklio adapteris transporto priemonėms

Šio adapterio pagalba lengvai instaliuosite GPS terminalą į transporto priemonę nesijungiant prie esamų laidų ir jų nepažeidžiant. Idealus variantas naujoms transproto priemonėms, kurioms galioja gamintojo garantija.Maksimali įtampa 32VMaksimali apkrova 40AIlgis 16cm..

2.95 € Be mokesčių: 2.44 €

Mikro saugiklio adapteris transporto priemonėms

Šio adapterio pagalba lengvai instaliuosite GPS terminalą į transporto priemonę nesijungiant prie esamų laidų ir jų nepažeidžiant. Idealus variantas naujoms transproto priemonėms, kurioms galioja gamintojo garantija. Paprastai mikro adapteriai tinka korėjietiškoms, japoniškoms transporto priemonėms.Maksimali įtampa 32VMaksimali apkrova 40AIlgis 16cm..

2.95 € Be mokesčių: 2.44 €

Mini ATM saugiklio adapteris transporto priemonėms

Šio adapterio pagalba lengvai instaliuosite GPS terminalą į transporto priemonę nesijungiant prie esamų laidų ir jų nepažeidžiant. Idealus variantas naujoms transporto priemonėms, kurioms galioja gamintojo garantija. Komplektacijoje 15A saugiklis.Maksimali įtampa 32VMaksimali apkrova 40AIlgis 16cmKaina 1 vnt...

3.45 € Be mokesčių: 2.85 €

Loading...