GPS įranga transportui

GPS įranga transportui

INROMACIJĄ APIE MŪSŲ GPS TRANSPORTO KONTROLĖS PLATFORMĄ RASITE WWW.TELEGPS.LTRodyti:
Rūšiuoti pagal:

GPS telemetrinis įrenginys Integral 3

GPS telemetrinis įrenginys Integral 3 Kompaktiško dizaino GPS įrenginys su integruotomis vidinėmis antenomis, kas užtikrina ryšio stabilumą. Įrenginys taip pat turi RS-485 ir 1-WIRE, kurių dėka prie jo galima jungti įvairius papildomus modulius, daviklius, pvz. CAN modulį, kuro zondą ir pan. Integral 3 veikia su įvairiais protokolais, įskaitant EGTS. Šis GPS įrenginys turi vidinį akumuliatorių, todėl net atjungus nuo maitinimo, jis dar kurį laiką veikia ir siunčia duomenis į serve..

110.00 € Be mokesčių: 90.91 €

GPS telemetrinis įrenginys Švyturys

GPS telemetrinis įrenginys Švyturys yra autonominis GPS sekimo prietaisas, skirtas apsaugai nuo vagystės bei objekto lokacijos nustatymui. Šis įrenginys unikalus energiją tausojančiu režimu, autonominiu veikimu iki 3 metų, IP67 atsparumo standartu ir kt. Švyturys naudojamas sekimo objekte, pvz. automobilyje. Jam nereikia jungtis į esančią automobilio elektronikos sistemą. Tiek kontrolės, tiek vagystės atveju įrenginys suteikia galimybę matyti kur tuo momentu yra sekamas objektas, n..

150.00 € Be mokesčių: 123.97 €

GPS telemetrinis įrenginys TAG

GPS telemetrinis įrenginys TAG yra autonominis GPS sekimo prietaisas, skirtas apsaugai nuo vagystės, objekto lokacijos nustatymui, temperatūrinio rėžimo laikymosi kontrolei. Šis įrenginys unikalus energiją tausojančiu režimu, autonominiu veikimu iki 3 metų, IP67 atsparumo standartu ir kt. Jame įrengtas didelio tikslumo temperatūros jutiklis, kurio paklaida neviršija 0,1 laipsnio Celsijaus. Įrenginys naudojamas sekimo objekte, pvz. automobilyje. Jam nereikia jungtis į esančią automobil..

160.00 € Be mokesčių: 132.23 €

Mini GPS įrenginys TGPS-558 su rėle

MINI GPS TELEMETRINIS ĮRENGINYS TGPS-558 Itin kompaktiškas dydis Integruota antena Sekimas per SMS arba GPRS Stebėjimas realiu laiku Duomenų išsaugojimas ir persiuntimas iš ne ryšio zonų Įspėjimas apie senkančią bateriją Įspėjimas apie greičio viršijimą Geo-zonos pažeidimo įspėjimas Įrašo atkūrimas Ridos statistika Ataskaitų statistika Rėlė kitų funkcijų (pvz. degimo blokavimo) pajungimui  ..

115.00 € Be mokesčių: 95.04 €

GPS telemetrinis įrenginys (jungiasi prie akumuliatoriaus)

GPS telemetrinis įrenginysTai telemetrinis kompaktiško dydžio įrenginys, kuris jungiasi prie akumuliatoriaus dviem laidais. Paprasta susimontuoti patiems.Integruotas Bluetooth nuotoliniam konfigūravimui. Tikslesniam sekimui integruotas akselerometrasYra vidinis akumuliatorius. Įrenginys yra atsparus vandeniui.Trumpas video apie įrangos pajungimą...

95.00 € Be mokesčių: 78.51 €

GPS terminalas TGPS- 588L su magnetu

GPS TELEMETRINIS ĮRENGINYS TGPS-588L SU MAGNETUAutonominis, tinka naudoti priekaboms, puspriekabėms, konteineriams.Tai telemetrinis įrenginys su stipriu magnetu, turintis integruotus GPS ir GSM modulius, kurie žinutėmis  siunčia duomenis į telefoną. Tuomet telefone  bus matoma lokacija arba nuoroda, nukreipianti į Google Earth ir Google Map. Duomenys taip pat gali būti perduodami GPRS ryšiu į mūsų serverį, kuriame yra galimybė  matyti ir valdyti įrenginį iš kompiuterio.Įrenginys y..

188.00 € Be mokesčių: 155.37 €

Loading...