TELEGPS platforma

TELEGPS platforma


TELEGPS serveris suteikia galimybę stebėti transporto priemones, žmones, gyvūnus  realiuoju laiku visame pasaulyje, naudojantis kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Serveryje yra ne tik rusų, anglų, bet ir lietuvių kalba. Valdymas itin paprastas.


Stebėjimas realiuoju laiku 24/7. Realiuoju laiku matoma objekto tiksli buvimo vieta, judėjimo greitis, transporto priemonės įrangos darbas pvz.: temperatūros daviklio parodymai, variklio darbas, akumuliatoriaus būklė, kuro bako lygis. Galimybė paskambinti ir pasiklausyti kas vyksta transporto priemonėje, atsisiųsti nuotrauką. Nuotolinis variklio užvedimo blokavimas, durų užrakto valdymas.

Žemėlapiai su "Street View" palaikymu. Nuolat atnaujinami žemėlapiai. "Street View" palaikymas su vietovių nuotraukomis.

Detalios maršrutų ataskaitos. Greita ir patogi maršrutų ataskaita už pasirinktą laikotarpį su galimybe eksportuoti į Excel formatą.

Ridos ataskaitos. Pasirinktinos transporto priemonės ar viso autoparko bendra ridos ataskaita per dieną ar pasirinktą laikotarpį. Serveris apskaičiuoja vidutines kuro sąnaudas.

Kuro sąnaudų ataskaitos. Su įmontuota papildoma kuro stebėjimo įranga galėsite kontroliuoti kuro lygį bake. Ultragarsinis kuro matuoklis lengvai montuojamas ir nereikalauja jokių papildomų intervencijų į kuro baką (gręžimas, bako nuėmimas ar pan.)

Vizualinė judėjimo peržiūra. Serveryje integruota objekto judėjimo istorijos vizualinė peržiūra žemėlapyje. Palydovinių žemėlapių pagalba ūkininkai gali detaliai matyti suartus plotus.

GEO zonos. Geo zonų pagalba kontroliuokite objektų judėjimą. Objektui išvykus/atvykus į nustatytą teritoriją, informuojama elektroniniu paštu, SMS žinute. Geo zonų išvykimų/atvykimų ataskaitos serveryje yra saugomos iki 6mėn, jų peržiūra galima bet kuriuo metu už pasirinktą laikotarpį.

Informavimas apie Jums svarbius įvykius SMS žinute arba/ir elektroniniu paštu. Gaukite pranešimus apie pasirinktus įvykius transporto priemonėje, pvz. kai atjungiamas maitinimas, kai viršijamas nustatytas greitis, kai transporto priemonė netvarkingai vairuojama, kai užvedamas variklis ir pan.
Daugiau informacijos galite rasti www.telegps.lt. Dėl įkainių ir pasiūlymo prašome kreiptis telefonu +370 652 21717, el.paštu info@teleoptima.lt arba užpildę kontaktinę formą.

 


Loading...