Išmanusis šildymo valdymas

Išmanusis šildymo valdymas

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Išmanusis laidinis termostatas TH06R

Išmanusis laidinis termostatasTermostatą paprasta naudoti. Jis gali būti suderinamas su bet kokia šildymo sistema. Gali būti instaliuojamas naujai arba kaip priedai esamai sistemai.Prijungus termostatą prie tinklų sąsajos įrenginio Hub, jį galima valdyti nuotoliniu būdu per mobiliąją aplikaciją mobiliuoju įrenginiu.Prijungus termostato vožtuvą, yra galimybė kontroliuoti atskiras patalpas..Ypatybės:Patrauklus didelis LCD ekranasReguliuojami Komforto, Energijos taumpymo režimaiTemperatūros aptikim..

54.00 € Be mokesčių: 44.63 €

Termostatinis radiatorinis vožtuvas HT10

Termostatinis  radiatorinis vožtuvas HT10 Tai prietaisas, suteikiantis galimybę programuoti ir kontroliuoti  patalpose esančių radiatorių ar kitų šildymo įrenginių, turinčių M30x1.5 ventilius, temperatūrą. Gali būti naudojama naujai arba senos sistemos atnaujinimui, tereikia nuimti senąją termostatinę galvutę ir uždėti išmaniąją. Termostatiniai radiatoriniai vožtuvai (TRVs) fiksuoja juos supančią oro temperatūrą ir reguliuoja vandens srautą radiatoriuose, prie kurių y..

52.00 € Be mokesčių: 42.98 €

Išmanusis belaidis termostatas su imtuvu

Belaidis išmanusis termostatas su imtuvuKomplektą sudaro programuojamas belaidis termostatas HT02 ir belaidis imtuvas.Termostatą paprasta naudoti. Jis gali būti suderinamas su bet kokia šildymo sistema. Gali būti instaliuojamas naujai arba kaip priedai esamai sistemai.Veikdamas kartu su belaidžiu imtuvu termostatas gali įjungti ir išjungti šildymą, o tai pat nustatyti reikiamą temperatūrą patalpoje.Prijungus termostatą prie tinklų sąsajos įrenginio Hub (perkamas atskirai) jį galima valdyti nuoto..

80.00 € Be mokesčių: 66.12 €

Tinklo sąsajos modulis Hub

Tinklo sąsajos modulis HubŠis  433MHz modulis tiekia interneto prieigą išmaniojo šildymo kontrolei nuotoliniu būdu. Jis jungiamas tiesiogiai į rozetę ir pajungiamas prie maršrutizatoriaus. Palaiko iki 8 įrenginių. Hub yra suderinamas tik su mūsų parduodamo išmanaus šildymo sprendimo komponentais. Prie vieno modulio gali b8ti majungti daugiausiai 8 vožtuvai...

95.00 € Be mokesčių: 78.51 €

Išmanusis belaidis termostatas HT-CS01

Spalvotas liečiamas didelis 4.3" ekranasIntegruotas Wi-FiAtviro lango funkcija16A šildymo kontrolėTemperatūros kalibravimasVidinis ir išorinis sensoriusNustatymų išsaugojimas elektros dingmo atveju..

188.00 € Be mokesčių: 155.37 €

Išmanusis komplektas šildymo valdymui telefonu

Komplektas - belaidis išmanusis termostatas su imtuvu ir tinklo sąsajos moduliuKomplektą sudaro programuojamas belaidis termostatas HT02, belaidis imtuvas ir tinklo sąsajos modulis Hub.Termostatą paprasta naudoti. Jis gali būti suderinamas su bet kokia šildymo sistema. Gali būti instaliuojamas naujai arba kaip priedai esamai sistemai.Veikdamas kartu su belaidžiu imtuvu termostatas gali įjungti ir išjungti šildymą, o tai pat nustatyti reikiamą temperatūrą patalpoje.Prijungus termostatą prie tinkl..

170.00 € Be mokesčių: 140.50 €

Loading...