Apsaugos komplektai

Apsaugos komplektai

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Belaidis komplektas Mini

BELAIDĖS APSAUGOS SISTEMOS KOMPLEKTAS MIDIMinimalus ekonomiškas variantas, tinkantis butui ar kitam nedideliam objektui apsaugoti. Sistema yra belaidė. Tereikia norimose vietose prisisukti centralę, daviklius ir kitus priedus ir galima naudotis. Į komplektą įeina:GSM belaidė centralė FS222E  x 1 Valdymo pultas prie durų FS310T x 1Nuotolinio valdymo pultelis FS154S x 1Belaidis magnetinis durų, langų daviklis x 1Belaidis PIR judesio daviklis FS122P x 2Konfigūravimo ir valdymo per sms android ..

360.00 € Be mokesčių: 297.52 €

Belaidis komplektas Midi

BELAIDĖS APSAUGOS SISTEMOS KOMPLEKTAS MIDIMinimalus ekonomiškas variantas, tinkantis gyvenamam namui, sandėliavimo patalpoms, ofisui, parduotuvei ar pan. Sistema yra belaidė. Tereikia norimose vietose prisisukti centralę, daviklius ir kitus priedus ir galima naudotis. Į komplektą įeina:GSM belaidė centralė FS222E  x 1 Valdymo pultas prie durų FS310T x 1Nuotolinio valdymo pultelis FS154S x 1Belaidis magnetinis durų, langų daviklis x 1Belaidis PIR judesio daviklis FS122P x 2Belaidė išorinė la..

499.00 € Be mokesčių: 412.40 €

Belaidis komplektas Maxi

BELAIDĖS APSAUGOS SISTEMOS KOMPLEKTAS MAXIApsaugos komplektas, tinkantis maksimaliai objektų apsaugai ir kontrolei. Sistema yra pilnai belaidė. Tereikia norimose vietose prisisukti centralę, daviklius ir kitus priedus ir galima naudotis. Į komplektą įeina:GSM belaidė centralė FS290B (apie įvykius ir būseną informuoja balsu) x 1 Valdymo pultas prie durų su LCD ekranu FS310W x 1Nuotolinio valdymo pultelis FS154S x 2Belaidis magnetinis durų, langų daviklis x 1Belaidis PIR judesio daviklis FS122P x ..

979.00 € Be mokesčių: 809.09 €

Priešgaisrinės apsaugos sistemos komplektas

PRIEŠGAISRINIŲ DAVIKLIŲ KOMPLEKTAS SU CENTRALEDavikliai yra pilnai belaidžiai, baterijos tarnauja 2-3 metus.  Įvykio metu jie ne tik skleidžia autonominį signalą, bet taip pat siunčia sms nurodytu telefonu, nurodant kurioje konkrečiai patalpoje yra suveikimas.Gaimybė pajungti išorinę sireną, kuri tvirtinama lauke, o taip pat įvairius papildomus daviklius ir kitus priedus. Tokiu būdu klientas turi ne tik priešgaisrinius daviklius, o ir pilną belaidę apsaugos sistemą.Sistema yra profesionali,..

380.00 € Be mokesčių: 314.05 €

Loading...