Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos

Norėdami įsigyti vaizdo stebėjimo sistemą, visų pirma turite nuspręsti kokią sistemą rinksitės - analoginę ar skaitmeninę (IP).

Analoginės kameros. Analoginių kamerų raiška matuojama eilutėmis (TVL). Šios kameros tinkamos, jeigu nėra poreikio detaliam vaizdui. Analoginės kameros siunčia signalą per koaksialinį arba UTP kabelį į analoginį vaizdo perdavimo įrenginį DVR (digital video recorder), kur vaizdas yra suskaitmeninamas ir laikomas kietajame diske. Analogines kameras paprasta sumontuoti, jos reikalauja mažiau priežiūros. Jų kaina yra žemesnė, todėl, nors ir naudoja kiek pasenusią technologiją, šios kameros vis dar yra populiarios.

IP kameros - tai naujesnė technologija. Šios kameros pasižymi ženkliai didesne raiška, kas yra didžiausias jų privalumas. IP kamerų raiška matuojama pikseliais. Kameros transliuoja skaitmeninį vaizdą į skaitmeninį įrašymo įrenginį (NVR). Norint stebėti vaizdą gyvai internetu, tai galima daryti iš bet kurios pasaulio vietos ir NVR nėra būtinas. Į kai kurias skaitmenines kameras galima įdėti atminties kortelę vaizdo įrašymui.

AHD (analog high definition) kameros - tai aukštos raiškos analoginės kameros, transliuojančios HD  vaizdą per koaksialinį kabelį į DVR.

Loading...