Valdymo pultai

Valdymo pultai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Nuotolinio valdymo pultelis FS154L

FS154L NUOTOLINIO VALDYMO PULTELIS • Valdymo pultelis apsaugos sistemos valdymui. • Įjungia/Išjungia režimus: Įjungta, išjungta, namuose. • Su pavojaus mygtuku "Panic"* Paskutinė prekė sandėlyje. Nutraukiama gamyba. ..

16.00 € Be mokesčių: 13.22 €

Nuotolinio valdymo pultelis FS154S

FS154S VALDYMO PULTELIS • Valdymo pultelis apsaugos sistemos valdymui iš saugomo objekto ar šalia jo • Įjungia/Išjungia rėžimus: įjungta, išjungta, namuose. • Turi pavojaus mygtuką "Panic" ..

19.00 € Be mokesčių: 15.70 €

Valdymo pultas FS310T

FS310T VALDYMO PULTASEkonominės klasės belaidis nuotolinis valdymo pultas, dažniausiai tvirtinamas prie durų kontroliuoti apsaugos sistemos centralę. Turi autonominį maitinimą. Puikus sprendimas sodams, garažams, butams ir pan. Suderinamas su visomis FRONTI centralėmis.Jeigu reikalinga montavimo paslauga, dėl informacijos ir konsultacijos prašome kreiptis telefonu +370 652 21717, el.paštu info@teleoptima.lt arba užpildę kontaktinę formą...

45.00 € Be mokesčių: 37.19 €

Valdymo pultas FS310W

FS310W APSAUGOS CENTRALĖS NUOTOLINIS VALDYMO PULTAS SU LCD EKRANU   Nuotolinis valdymo pultas, dažniausiai tvirtinamas prie durų kontroliuoti apsaugos sistemos darbą. Turi LCD ekraną, pilnai valdo apsaugos centralę. Turi autonominį maitinimą, sutrikus elektros tiekimui. Yra meniu lietuvių kalba.Jeigu reikalinga montavimo paslauga, dėl informacijos ir konsultacijos prašome kreiptis telefonu +370 652 21717, el.paštu info@teleoptima.lt arba užpildę kontaktinę formą. ..

94.00 € Be mokesčių: 77.69 €

Valdymo pultas FS311 su kortelių skaitytuvu

FS311 VALDYMO PULTAS SU KORTELIŲ SKAITYTUVU Šio pulto pagalba apsaugos centralę galima valdyti be pin kodų. Jame integruotas kortelių skaitytuvas, nuskaitantis specialiai tam pritaikytas korteles.Patogus sprendimas tiek ofisams, kur yra daugiau darbuotojų, tiek ir namams, šeimoms su vaikais, kai esama svečių ir pan. Kiekviena kortelė sistemoje gali būti priskiriama konkrečiam vartotojui, kuriam panaudojus kortelę, sistemos administratorius yra informuojamas apie tai sms žinute. Š..

89.00 € Be mokesčių: 73.55 €

Kortelė, skirta pulteliui su kortelių skaitytuvu

Raktų pakabukas - kortelė, naudojama su valdymo pultu FS311.Šios kortelės pagalba apsaugos sistemą galima išjungti nenaudojant pin kodo.Kiekviena kortelė sistemoje gali būti priskiriama konkrečiam vartotojui, kuriam panaudojus kortelę, sistemos administratorius yra informuojamas apie tai sms žinute...

4.00 € Be mokesčių: 3.31 €

Loading...